Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Tuesday 21-08-2018 / Drive / 21/08/18 rode reeks

>> Tuesday 21-08-2018 / Drive / 21/08/18 groene reeks

>> Sunday 19-08-2018 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 19-08-2018 / Drive / Groene reeks

>> Saturday 18-08-2018 / Drive / Rode reeks

>> Saturday 18-08-2018 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 16-08-2018 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 16-08-2018 / Drive / Tablet reeks

>> Thursday 16-08-2018 / Drive / Rode reeks

>> Wednesday 15-08-2018 / Drive / Open reeks

>> Tuesday 14-08-2018 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 14-08-2018 / Drive / groene reeks

>> Sunday 12-08-2018 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 12-08-2018 / Drive / Rode reeks

>> Saturday 11-08-2018 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 09-08-2018 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 09-08-2018 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 09-08-2018 / Drive / Blauwe reeks

>> Wednesday 08-08-2018 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 07-08-2018 / Drive / Rode reeks