Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Wednesday 22-11-2017 / Drive / Open

>> Tuesday 21-11-2017 / Drive / 21/11/17 rode reeks

>> Tuesday 21-11-2017 / Drive / 21/11/17 blauwe reeks

>> Tuesday 21-11-2017 / Drive / 21/11/17 groene reeks

>> Thursday 16-11-2017 / Drive / Blauwe reeks

>> Thursday 16-11-2017 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 16-11-2017 / Drive / Groene reeks

>> Wednesday 15-11-2017 / Drive / tornooi van 15/11/2017

>> Tuesday 14-11-2017 / Drive / Groene reeks

>> Tuesday 14-11-2017 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 14-11-2017 / Drive / Blauwe reeks

>> Sunday 12-11-2017 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 12-11-2017 / Drive / Groene reeks

>> Saturday 11-11-2017 / Drive / Open

>> Wednesday 08-11-2017 / Drive / Open

>> Tuesday 07-11-2017 / Drive / 7/11/17 groene reeks

>> Tuesday 07-11-2017 / Drive / 7/11/17 rode reeks

>> Tuesday 07-11-2017 / Drive / 7/11/17 blauwe reeks

>> Sunday 05-11-2017 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 05-11-2017 / Drive / Groene reeks