Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Thursday 18-10-2018 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 18-10-2018 / Drive / Blauwe reeks

>> Thursday 18-10-2018 / Drive / Rode reeks

>> Wednesday 17-10-2018 / Drive / tornooi 17/10/18

>> Tuesday 16-10-2018 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 16-10-2018 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 14-10-2018 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 14-10-2018 / Drive / Groene reeks

>> Wednesday 10-10-2018 / Drive / Open reeks

>> Tuesday 09-10-2018 / Drive / Oranje reeks

>> Tuesday 09-10-2018 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 07-10-2018 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 07-10-2018 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 04-10-2018 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 04-10-2018 / Drive / blauwe reeks

>> Thursday 04-10-2018 / Drive / groene reeks

>> Wednesday 03-10-2018 / Drive / open reeks

>> Tuesday 02-10-2018 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 02-10-2018 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 30-09-2018 / Drive / groene reeks